Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Dobranoc Kazimierzu
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu .....Świat wygląda tak samo,
Choć tyle się zmieniło...
Nic się już nie powtórzy,
Nie będzie już, jak było...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie Gdyby tak łzy cofały czas To na pewno
żylibyśmy w zachwycie Bylibyście ciągle wśród nas..
Zgłoś SPAM
Jadwiga
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Chociaż serce się smuci.. co minęło nie powróci...choć się życie ciągle
zmienia, nie zmieniają się wspomnienia...tęsknimy tak bardzo Kochani za Wami
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Minęło Twe ziemskie życie,lecz to niczego nie zmienia,bowiem nadal
żyjesz w mym sercu,myślach i wspomnieniach.Codzienna modlitwa i zapalona
lampeczka...dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Śmierć,to ciągła tęsknota tych,którzy tu pozostali...za Tymi,których
bardzo kochali.Codzienna moja pamięć i zapalona lampeczka,niech zawsze będzie
z Tobą ((***))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
(((*)))...(((*))) Światełka wiecznej pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Tęsknota otula w ciszy, łzy pieką pod powieką.. serce w wiecznej
żałobie...〖♥〗Światełko wiecznej pamięci〖♥〗
Kolejna smutna rocznica Tatusiu. Byles najlepszym, najkochanszym i najczulszym
Tata. Pozostaniesz w moim sercu do konca.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Dobranoc Kazimierzu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Dla tych co odeszli w nieznany świat. Płomieniem świecy niech kołysze wiatr.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,dziś o godz.8.00,odprawiona była w Twej intencji,juź w tym roku
ostatnia 6 Msza Św.o spokój Twej duszy.Sam wiesz kto przyjął Komunię Św.w
Twej intencji.Spoczywaj w pokoju.((**))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.