Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248292
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Tęsknota za Tobą nigdy się nie skończy,wręcz odwrotnie...z dnia na dzień wzrasta.Kaziutku,dla Ciebie ma modlitwa i zapalony płomyczek.(((***)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Panie Kaziu światełko dla pana .
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kolejna wylana łza,zbyt cicha by ją usłyszeć,jak maleńka kropelka deszczu...spadła nad zapalonym przeze mnie zniczem.Kochać Cię Kaziu było łatwo,zapomnieć o Tobie niemożliwe.Moja pamięć i modlitwa.(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Boże, czasem zbyt szybko ich zabierasz. Nie ma nic, pozostaje nam tylko nadzieja w nas, was. Ten płomień nigdy nie zgaśnie. Będzie trwał i płonął na zawsze.[*]
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile, które los zatrzymał.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Niech Bóg przyjmie Ciebie, Kazimierzu do rozkoszy Nieba...na wieki, wieków..Amen.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Płacze me serce,tak cichutko łka,a w kąciku oka zastygła lśni łza,płacze me serce nad losem złym...odeszło ode mnie szczęście,a Ty wraz z nim.Kochanie,moja modlitwa i lampeczka dla Ciebie.((*_*))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!To było bardzo bolesne dla mnie rozstanie,lecz taka była wola Twa Panie.Bóg Cię powołał do królestwa Nieba i z tym zawsze pogodzić się trzeba.Dla Ciebie światełko i modlitwa.((*_*))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Jadwiga
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
"Ci,którzy o świcie wypłynęli i nigdy tu nie powrócą,na fali życia...ślad Swój na zawsze zostawili."Z.Herbert.Kaziu byłeś dobrym człowiekiem,wierzę,że Bóg już Ci dał szczęście w Niebie((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   281   282   283   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011