Kaziutku,cóż mogę dla Ciebie zrobić gdy jesteś tak bardzo daleko? Wciąż
myślę o Tobie,tęsknię,modlę się w Twej intencji,zapalam światełka i na
spotkanie w Niebie czekam.Spokojnego snu.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i
cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
...Są rany , których czas nie goi...:"(*
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Nigdy o Tobie nie zapomnę,bo choć lata mijają,nadal jesteś w mym
sercu.7 lat temu czas mi się na chwilę zatrzymał,gdy nadeszła Twego
odejścia godzina,lecz nadal wierzę..że się spotkamy w Niebie.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Panie, Twa łaska trwa po wszystkie wieki..Temu, co odszedł na Twoje
wezwanie..Daj wieczne odpoczywanie...✿ Światełko pamięci w II Niedzielę
Adwentu ✿
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
"Nie ma już nic,tylko Wspomnień cichy szept,zdeptanych uczuć stos,góra
pustych słów. i wieczna cudowna pamięć.".
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziczku!Cisza i pustka wokoło,pozostała pamięć o Tobie,a wraz z nią
wspomnienia,wykute na granitowej płycie..wiecznego milczenia.Nadal tęsknię i
płaczę,mam nadzieję,że się z Tobą..w Niebie zobaczę(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia.Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Chyba nigdy nie pogodzę się z tym,że Ciebie nie mam,wraz z Tobą odeszły
wszystkie nasze plany i marzenia,pozostawiając mi jedynie...smutek i
cierpienie.Kaziu,moja modlitwa i światełko dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Niech im w Niebie śpiewają wszystkie anioły a Bóg da szczęście
wieczne..[**]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Panie, daj duszy Kazimierza szczęście, i otocz światłością na
wieki...[[*]] światełko w Mikołajki [[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Wezwałeś Boże mego Kazia do Siebie,tak wcześnie..nie byliśmy gotowi
rozstać się jeszcze.Mój kochany,nadal żyjesz w mym sercu i mojej
pamięci,modlę się,by miłosierny PAN,miał Cię stale w Swej opiece(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.