Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248228
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Nie ma tu dla mnie radości i uśmiechu,odszedłeś Kaziu w wszechświat daleki...bądż TAM szczęśliwy,na wieki.(((***)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA G.
⋱(✿)⋰░ Światełko dla duszy Twojej ░⋱(✿)⋰
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Wspomnienia wspólnych Świąt,w mej pamięci na zawsze zapisane...sentymentem i łzami skropione.Śmierć doświadczyła mnie boleśnie,zabierając Cię tak wcześnie.Lampeczka z modlitwą,dla Ciebie.((**))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Choroba i bezsilność,była przyczyną mej nieobecności Kochanie.Światełko z modlitwą dziś do Ciebie już ślę.(((***)))
Zgłoś SPAM
HALINA G.
•*✿ Świąteczna lampeczka¸.•*✿
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║ Świąteczne światełko pamięci ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Świąteczne światełko[*]
Zgłoś SPAM
Jadwiga
(*)Bożonarodzeniowe Światełko Pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na Święta Bożego Narodzenia zapalmy.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•▒░BOŻONARODZENIOWE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI•❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•▒░ODPOCZYWAJ •❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•▒░BOŻONARODZENIOWE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI•❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•▒░KOCHAMY SKARBIE•❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•▒░
Zgłoś SPAM
mama Marty
Pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie!Dziś wieczór Wigilijny,smutny bo bez Was,tak napewno myśli każdy z nas,lecz gdy opłatek wezmę w swe ręce...z Tobą będą me myśli i kochające Cię serce.Światełko z modlitwą,dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   273   274   275   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011