Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Po trudach ziemskiej podróży,przyjmij Boże mego Męża do Siebie,wysłuchaj
proszę mej modlitwy i daj proszę memu Kaziowi...wieczne szczęście w
Niebie.(((**)))
Tylko smutek,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień... . Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Skończyło się tutaj Twe życie,lecz to niczego nie zmienia,bo nadal
jesteś w mym sercu,myślach i wspomnieniach.Niech moja pamięć,modlitwa i
zapalona lampeczka...zawsze będą przy Tobie.(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Moje światełko, dla pana Kazimierza, do nieba bram....[[*]]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.