Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248167
Zapalone ponad rok temu
mama Paulinki żona Mieczysława
Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy Jest takie miejsce,w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy Jest takie miejsce,którego Nie zburzy żadna zamieć
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Tęsknota otulona ciszą,nadal kapią łzy spod powiek,tak trudno Kaziu bez Ciebie żyć,tak trudno o Tobie zapomnieć...bo serce me do dziś w załobie.Moja modlitwa i garść płomyków dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
♥»________❄️ ♥»_______☀__❄️ ♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Nigdy o Tobie Kaziu nie zapomnę,nadal mi Ciebie brak,tęsknię za Tobą ogromnie,lecz choć w smutku...podążam nadal samotnie,przez ten świat.Moja modlitwa i zapalony płomyczek dla Ciebie((***))
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Moje światełko i moja modlitwa dla Pana...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Lecz na dnie jest wielki smutek człowieczy, serce cierpiące bezradnie, którego nic nie uleczy - serce to cząstka człowieka, które tęskni, kocha i krwawi[*][*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
• °*•❤️✿❤️•*° • NIECH • °*•❤️✿❤️•*° • PŁONIE • °*•❤️✿❤️•*° • ŚWIATEŁKO • °*•❤️✿❤️•*° • NASZEJ • °*•❤️✿❤️•*° • PAMIĘCI * • °*•❤️✿❤️•*° •
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Jadwiga i Mieczysław Sporczyk
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Gwiazdy na niebie niech wyjątkowo dzisiaj, świecą dla Ciebie Kazimierzu...Imieninowy bukiecik wraz z modlitwą...★★[*]★★
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku,gdyby miłość umiała uzdrawiać,a łzy wskrzeszać...byłbyś tu nadal z nami.Smutny Imieninowy płomyczek pamięci,ślę do Nieba,z modlitwą ku Twej pamięci.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Panie Kazimierzu imieninowe światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
(((***)))Moja modlitwa i zapalony płomyczek.(((***)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   258   259   260   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011