❤️
Zawsze pamiętam i nigdy nie zapomnę,
chyba, że Bóg przypomni sobie o mnie...
I nie da mi już dłużej żyć na tym świecie...
ale TAM, na pewno się znajdziemy....
Pokój Tobie Kazimierzu..♥ ¯❄️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu,xapaliłam płomyk dla Ciebie i w Twej intencji z szeptem modlitwy,ślę
go do Naszego OJCA w Niebie.Odszedłeś w wszechświat daleki,bądż tam
szczęśliwy na wieki.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech
zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak
niewiele...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[★]Lampeczka dla Pana[★]
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Tak trudno gdy ktoś odchodzi i milknie jego głos,jeszcze trudniej się z tym
pogodzić i znieść taki cios.Zostaje pęknięte serce,któreg nie zastąpię
niczym więcej.Modlitwa i płomyczek dla Ciebie(((**))
Kochanie,moja modlitwa i płomyczek...dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
mama Paulinki zona Mieczysława
Ciężko na sercu i w duszy ciężko. Ból wszystko zmienia. Łzy zmieniają
się w kamienie. Serce jak głaz w piersi dusi. Nasze serce nie umie zrozumieć,
tego bólu a zrozumieć musi.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Kazimierzu, kolejny smutny piątkowy wieczór bez was [*]
Zgłoś SPAM
HALINA G.
[*] światełko z modlitwą zostawiam [*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Gdzieś w małym mego serca kąciku,cała miłość do Ciebie Kaziu pozostała,
nieustająca,szczera i trwała,ona we mnie nadal żyje i cała tęsknotę za
Tobą kryje.Modlitwa i płomyk dla Ciebie((***))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Na kamiennej tablicy naszych serc wypisane imiona tych, którzy odeszli, a
których tak bardzo kochamy...to tak boli..
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pozostały wspomnienia,ale to wszystko za mało...Nie można przywrócić
szczęścia.Kiedyś, wszyscy się spotkamy po tamtej stronie, razem zamieszkamy,
radości nie będzie końca☀ڿڰۣڿ.R.I.P Kazimierzu..
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,każdy dzień jest dla mnie rocznicą,każdy dzień jest dla mnie...nie
wiem na co czekaniem,każdy dzień naznaczony tęsknotą i naszym
rozstaniem.Codzienny płomyczek i modlitwę Ci ślę(((**)))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.