Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248003
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Nie pytam Cię Boże,dlaczego tak wcześnie męża mi zabrałeś,lecz bardzo Ci dziękuję,że tak dobrego człowieka wcześniej...za męża mi dałeś.Spokojnego snu Kaziutku.Moją modlitwę i światełko Ci ślę.(*)
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☘️ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ☘️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️9
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️☾ ︾ ☽❄️☾︾☽❄️☾︾☽❄️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Modlę się kochanie codziennie za Ciebie,byś jak najszybciej uzyskał,wieczne swe szczęście...przebywania z Panem Bogiem w Niebie.Zapalam lampeczkę i z szeptem modlitwy ślę do Nieba(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA G.
światełko z modlitwa zostawiam...ڿڰۣ((*))ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Serce wciąż boli,że nie ma Cię Kaziutku tu z nami,bo my ciągle tęsknimy za Wami i żyjemy o Was wspomnieniami.Światełko z modlitwą...na Niedzielę.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣☘️╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣☘️╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Umarło Twe życie,lecz to niczego nie zmienia,bo nadal żyjesz w mym sercu,myślach i wspomnieniach.Światełko z modlitwą...Ci ślę.(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA G.
(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie!Smutno,ciężko i tęskno,co było piękne w mym życiu,gdzieś w przestrzeń uleciało,tylko w mym sercu...ciche wspomnienie i cierpienie pozostało.Światełko z modlitwą Ci ślę.((**))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   232   233   234   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011