Nie pytam Cię Boże,dlaczego tak wcześnie męża mi zabrałeś,lecz bardzo Ci
dziękuję,że tak dobrego człowieka wcześniej...za męża mi
dałeś.Spokojnego snu Kaziutku.Moją modlitwę i światełko Ci ślę.(*)
Modlę się kochanie codziennie za Ciebie,byś jak najszybciej uzyskał,wieczne
swe szczęście...przebywania z Panem Bogiem w Niebie.Zapalam lampeczkę i z
szeptem modlitwy ślę do Nieba(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA G.
światełko z modlitwa zostawiam...ڿڰۣ((*))ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Serce wciąż boli,że nie ma Cię Kaziutku tu z nami,bo my ciągle tęsknimy za
Wami i żyjemy o Was wspomnieniami.Światełko z modlitwą...na
Niedzielę.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣☘️╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣☘️╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣☘️
Kaziutku!Umarło Twe życie,lecz to niczego nie zmienia,bo nadal żyjesz w mym
sercu,myślach i wspomnieniach.Światełko z modlitwą...Ci ślę.(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA G.
(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie!Smutno,ciężko i tęskno,co było piękne w mym życiu,gdzieś w
przestrzeń uleciało,tylko w mym sercu...ciche wspomnienie i cierpienie
pozostało.Światełko z modlitwą Ci ślę.((**))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.