Tęsknota moja otulona ciszą,łzy nadal kapią spod powiek,nawet nie wiesz
Kochanie,jak trudno bez Ciebie żyć,a jeszcze trudniej pogodzić się z
tym.Moja modlitwa i światełko.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
W miejscu,gdzie cisza roni łzy,trwa bolesna cisza,zapalam Ci Kaziutku
światełko mej pamięci...symbol wiecznego życia.Modlę się za Ciebie i
czekam na spotkanie w Niebie.(((**)))
Gwiazdą mi byłeś Kaziu,co błysnęła w mroku i rozjaśniała życia mego
chwile,lecz mimo mych łez potoku,zgasłeś tak szybko...jak giną
motyle.Światełko z modlitwą,dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Każdy dzień jest dla mnie rocznicą,każdy dzień jest dla mnie
czekaniem,każdy dzień naznaczony za Tobą tęsknotą i rozstaniem.Moja
pamięć i modlitwa.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moją modlitwę z zapaloną lampeczką,do Nieba posyłam.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Po to człowiek został stworzony,by przeżywając swe życie zgodnie ze swą
wiarą...mógł być po śmierci przez Pana Boga Zbawiony.Kaziu,moje światełko
z modlitwą,dla Ciebie.(((**)))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.