Odtwarzam w pamięci tamte wspaniałe dni,gdy Oni przez życie razem z nami
szli,Ich ciepłe dłonie nasze dłonie grzały,a wypowiadane słowa...serce
radowały.Kaziu,światełko z modlitwą Ci ślę(((**)))
Kaziutku!Codzienna modlitwa i pamięci mej światełko...dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Zofia,Sporczyk
"Człowiekiem szlachetnym w zwykłym ludzkim tłumie,jest taki
człowiek,który oprócz własnych łez...innych ludzi łzy rozumie."Moja
lampeczka z szeptem modlitwy,kochanie dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
niedzielne światełko pamięci[_♥_]
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku,zapalam światełko na Niedzielę i modlę się za Ciebie do Pana w
Niebie...o Twe Zbawienie.(((**)))
Kochanie,nigdy o Tobie nie zapomnę,bo bardzo mi Ciebie brak,tęsknię
ogromnie...w bólu i smutku nadal podążam przez ten świat.Moje światełko
pamięci z szeptem modlitwy w Twej intencji.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️☘️☘️Niech to światełko odnajdzie Cię, gdzieś tam, wysoko i
przekaże Ci, że tu, na ziemi, Ci co zostali
pamiętają☘️☘️☘️Światełko i modlitwę
zostawiamy☘️☘️☘️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Tak trudno gdy ktoś odchodzi i milknie jego głos,jeszcze trudniej się z tym
pogodzić i znieść ten cios.Pozostaje pustka i pęknięte serce,którego nie
zastąpisz niczym więcej.Modlitwa za Ciebie(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.