Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
247889
Zapalone ponad rok temu
Zofia.Sporczyk
Spokojnego Kaziczku snu wiecznego, w tej cichej Krainie,gdzie nie ma bólu i łza z oczu juź nie płynie.Moja modlitwa i zapalony płomyczek na weekend...dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Chociaż serce boli,każda myśl smuci,oczy łzawią,wiem,że co minęło nigdy nie powróci i choć życie wciąż się zmienia...nigdy nie zmienią się o Tobie wspomnienia.Kaziutku,moja pamięć i modlitwa.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,szept modlitwy i zapalony płomyczek..,.dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Światełko na dzień dobry [*] Kazimierzu
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Człowiekiem szlachetnym,w zwykłym ludzkim tłumie,jest Ktoś,kto oprócz swoich łez...innych ludzi łzy też rozumie.Moją pamięć,zapalony płomyczek i wyszeptaną modlitwę,ślę do Nieba.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Dobranoc ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Odszedłeś do Nieba,lecz to niczego nie zmienia,bo nadal jesteś obecny w mym sercu,myślach i wspomnieniach.Kaziutku,niech wieczna radość w Niebie...będzie Twym udziałem.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!W pamięci mej zostałeś na zawsze,choć tygodnie,miesiące i lata mijają...nadal trudno mi pogodzić się z tym...co 8 lat temu się stało.Moja modlitwa i lampka pamięci(((**)))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   208   209   210   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011