Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
247874
Zapalone ponad rok temu
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Na dobranoc,światełko pamięci i moja modlitwa Kaziu w Twej intencji.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne, pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Z niczym przyszedłeś na ten świat,niczego nie zabrałeś ze sobą,zostawiłeś jednak tu swój ślad,którym powoli idę...podążając za Tobą.Moja modlitwa i płomyczek pamięci na dzisiaj(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Odszedł ode mnie Ktoś,kto miał jeszcze w życiu,tyle dobrego do zrobienia,zobaczenia i powiedzenia.Światełko z moditwą,ślę Ci Kaziu do Nieba...na drugą Adwentu Niedzielę.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Po trudach ziemskiej podróży,przyjmij Boże mego Kazia do Siebie,wysłuchaj Panie mej modlitwy...i proszę daj mu...wieczne szczęście w Niebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
((*))
❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Minęły najpiękniejsze życia chwile,lecz w sercu mym trwają nieprzerwanie...mymi łzami przez tyle lat podlewane.Kochanie,dla Ciebie moja modlitwa i wspomnienie.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   206   207   208   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011