oddałabym Wam, moje Dzieci,wszystkie światełka świata,zaraz u Was będę...
w ten ponury piątek..dziękuję za sen...
Zgłoś SPAM
Karolina
Myślami cały czas z Wami..
Zgłoś SPAM
*
Powodzenia w tym Innym Świecie
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
Dla Was
Jędrusiu i Karolinko-opiekujcie się Najbliższymi. Tak Was bardzo
kochają.Przecież Wy o tym wiecie ♥♥
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
Dla Karolinki i Jędrusia.
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - Babcia Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dobranoc-śpijcie spokojnie moje Dzieci kocham i proszę o kolejny sen z Wami-
mama i babcia Monika
Zgłoś SPAM
martyna
Dobranoc karolinko i jedrusiu-kolorowych snow.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
*
Dobranoc Wam
Zgłoś SPAM
M.D
Zgłoś SPAM
S
[*][*][[*]
Zgłoś SPAM
Z.
Zgłoś SPAM
filipek i mama
Jędrusiu jesteś w moim serduszku na zawsze brak mi ciebie kuzynie
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Odeszły nasze Anioły....została nadzieja na spotkanie.....
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - Babcia Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Zgłoś SPAM
EMILIA
NOWY ROK I BEZ ZMIAN KOCHANI!!!JUTRO ZAPROWADZĘ SYNKA DO SZKOŁY POŻEGNAM GO I
WAM W KIERUNKU BUGAJU POKIWAM!!I WŚĄDE W POCIĄG W KIERUNKU SANATORIUM!!!BEDE
O WAS PAMIĘTAĆ TAM!!!!(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.