W naszej pamięci i sercach ,żyjecie już na zawsze.....
Zgłoś SPAM
Karolina
... w moich myślach i sercu.. bezustannie
Zgłoś SPAM
K.B.
Zgłoś SPAM
Wasza maminka i babinka
Dzieci moje,dzisiaj wieczorem minie 7 miesięcy-najgorszych,najtragiczniejszych
miesięcy mojego życia,ale czy można to nazwać życiem-te dni pełne
bólu,tęsknoty i cierpienia.Tak Was kocham...
Zgłoś SPAM
Martyna
Dzien Dobry aniolki,dzis mija 7 miesiecy od tej strasznej tragedii,nigdy o Was
nie zapomne,na zawsze w moim sercu...A dla sprawcy dozywocie...
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - Babcia Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
... dla Karoliny i Jędrusia ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Nieustające światełko pamięci.Niech zawsze Wam płonie.
Spoczywajcie w pokoju,a światło niech zawsze będzie z Wami.Śpijcie
spokojnie....
Zgłoś SPAM
J
Swiatelko dla Mamy Jedrusia...
Zgłoś SPAM
J
...Jedrusiu swiatelko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Kasia debiec
7 miesięcy....pamietam...nadal brak słów RIP
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
Dla Jędruli.
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
Dla Karolinki.
Zgłoś SPAM
mama Jakuba Otworowskiego
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Karolina
dobranoc.. brakuje słów żeby przekazać to, co się czuje..
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dobranoc,Dzieci Nasze Najkochańsze
Zgłoś SPAM
Martyna
Dobranoc aniolki,kolorowych snow.Przyniescie prosze piekny sen Waszej
mamie-babci...Do jutra Karolinko i Jedruniu.Pomagajcie nam tutaj wszystkim na
ziemi...
Zgłoś SPAM
MARIA
Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między barwy tęsknoty ,powracają
dając ukojenie naszej duszy...KAROLINKO, JĘDRUSIU...
♥♥♥¸¸.•*´¯`✿
•*´¯`✿ ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.