Niezwykły anioł spełnił misję na ziemi ,zostawił płomień ,co w sercu
się mieni....
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..[*]
Zgłoś SPAM
M.D
Zgłoś SPAM
MARIA
Anioły pieśni nam dzisiaj grają.
Powoli zapadamy w ten krzepiący sen.
Leciutko skrzydłem serca dotykają,
By można się było z nowym zmierzyć dniem.
♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Magda i Maja
Zgłoś SPAM
Iza
...
Zgłoś SPAM
DLA WAS...Karolinko,Jedrulku...
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - Babcia Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Sobotnie światełko pamięci dla Karolinki i Jędrusia
Zgłoś SPAM
Iza
Karolinko,Jędrusiu jesteście i będziecie zawsze w moich myślach i sercu.
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Rok temu,pamiętasz Jędruniu, w Da Vinci odbyły się Jasełka z okazji dnia
babci i dziadka.Byliśmy tacy,z dziadkiem,szczęśliwi...Bardzo Was kocham
Dzieci moje..
Zgłoś SPAM
Karolina
myślami cały czas z Wami i Waszymi najbliższymi..
Zgłoś SPAM
mamam aniołka Fabianka
płomyczek pamięci......(*)
Zgłoś SPAM
J
Mamie Jedruli...
Zgłoś SPAM
J
Jedrula, pamietam...
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał.Światełko dla Was
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.