Najdrożsi,dziadek już u Was.Odśnieża Was,Boże jak to brzmi!!!Wy
powinniście być teraz z nami,przyjść na obiad,na Twoje ulubione
schabowe,Jędruniu.Córuś zrobiłabym Tobie,jak zwykle saute'..Dzieci moje.
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Karolinko i Jędrusiu dla Was...
Zgłoś SPAM
ewa
DLA PANI KAROLINY I JĘDRUSIA.BARDZO PRZYKRE CAŁYMI DNIAMI OGLĄDAM ZDJĘCIA I
NIE MOGĘ UWIERZYĆ W TO . TAKA MŁODA , ZDOLNA , PIĘKNA ,WYKSZTAŁCONA
JĘDRUŚ SLICZNY ZDOLNY ,MIŁY , DLACZEGO.
Zgłoś SPAM
ewa
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*] [*] Wy tam,my tu,ale choć wspólne myśli nas łączą.Niedzielne
światełko pamięci dla Was Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - Babcia Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Kolejna smutna niedziela bez Was, bez wspólnego obiadu, rozmowy, zabawy ....
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z
nami.Niech pamięć będzie zawsze żywa o Tobie.Światełko i modlitwę
zostawiam Jędrusiu
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z
nami.Niech pamięć będzie zawsze żywa o Tobie.Światełko i modlitwę
zostawiam Karolinko
Zgłoś SPAM
Lusia
Cztery piękne niedzielne światełka dla Ciebie Karolinko,synka Jędrusia,a
także dla Olgi i Antosia!!!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
N.N.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Ania Mikulska
coż powiedzieć... nie ma takich słów...dlaczego Was i Waszych Bliskich to
spotkało..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.