Jędruniu,dzisiaj środa,miałbyś Twoje ulubione skałki,Chłopczyku Mój
Śliczny.Tak tęsknię.Z każdym dniem bliżej Ciebie Najdroższy.Zapalam
światełko Tobie,a także Ani.
Zgłoś SPAM
mama
Córuś,kto wymyślił te teorie o czasie,który goi rany,jak tu z każdym dniem
gorzej,tęsknię coraz bardziej,cały czas Was
widzę-Ciebie,Jędrunia...słyszę Wasz głos.Pomóż Kochana Moja,proszę...
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - babcia śp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Dla Karolini i Jędrusia [x][x][x]
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*]Dla Jędrusia-Elmusia
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*]Dla Karolinki
Zgłoś SPAM
K.B.
J[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
K[*]
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej
niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa dla Was...
Zgłoś SPAM
Kasia Dębiec
Pamietam...
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
♥♥♥
Zgłoś SPAM
inna mama
znów pochylam głowę w smutku i zadumie... znów zadaję pytanie: gdzie były
Ich Anioły??? dlaczego nie ustrzegły? nie zatrzymały na dłużej na postoju
czy na wycieczce?? przytulam bliskich...
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dobranoc Najdrożsi,nie mam sił, Kochani Moi.Bardzo,bardzo Was kocham.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.