I tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Was Karolinko..Jędrusiu
pozostanie... Bo zawsze myślami i sercem wszyscy będą przy Was...Śpijcie
słodko u boku Pana..[*]
Zgłoś SPAM
mama Emika Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
K.B.
J.[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
K.[*]
Zgłoś SPAM
NN
BARDZO PRZYKRE.
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
Dla Karolinki,która dobroć miała wypisaną na twarzy.
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
Dla jej synka - Jędrusia,który był jej odbiciem w lustrze.
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
Dla Karolinki,która dobroć miała wypisany na twarzy.
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - babcia śp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba - mama śp. Bartka
Umieranie wywraca wszystko do góry nogami, przemioenia powodująć, że nasze
zycie tracie sens. Jedyna nadzieja, że tam po drugiej stronie jest Wam
Karolinko i Jędrusiu dobrze.
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość jest
nieśmiertelna...Światełko i modlitwa dla Was Kochani.....Śpijcie
spokojnie.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.