W daleką podróż zabrał Cię Bóg,
Jedną, jedyną nadzieję nam dając,
Że kiedyś przekroczą też niebios próg,
Ci, którzy tutaj w bólu zostają.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.R.N.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) [_][_][_][_][_][_][_] ...Ciało ziemi oddane... Dusza ze
światłością się brata. Żywym tęsknota zostanie... WSPOMNIENIA i PAMIĘĆ
na lata...........
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
...
Zgłoś SPAM
mama Adriana Grewędy
światełko pamięci dla was
Zgłoś SPAM
J
Mamie Jędrunia...niech płonie...
Zgłoś SPAM
J
Jędrusiowi...niech płonie...
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Ta strona to nie jest Wasze miejsce Dzieci Najdroższe...Słońce świeci a mnie
im ładniej tym bardziej pęka serce.Dla Was Kochani i dla Ani.
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Ktos tutaj byl i byl, a potem nagle zniknal i uporczywie go nie ma.swiatelko
naszej pamieci
Zgłoś SPAM
EWA
Zgłoś SPAM
mama ANI O
dla Kochanych Dzieci. Czasami wołam Niebo ,szukam Was wszystkich.
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - babcia sp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Pamiętamy każdego dnia, tylko to nam zostało [*][*][*] Światełko pamięci
dla Was - Jędrusiu i Karolinko
Zgłoś SPAM
Krysia/Basia/Romek
[*][*]Niepogodzeni z taką nagłą stratą, uporczywie pytamy dlaczego? Płomyki
pamięci dla Was Karolino i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
MAMA ANETKI JUCHA
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...LECZ PŁOMYK PAMIĘCI... TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...AŻ
PO CZASU KRES...((**)) ŚPIJ SPOKOJNIE.....JĘDRUSIU
Zgłoś SPAM
MAMA ANETKI JUCHA
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...LECZ PŁOMYK PAMIĘCI... TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...AŻ
PO CZASU KRES...((**)) ŚPIJ SPOKOJNIE..... KAROLINKO
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.