~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO ...
`*`MOJEJ PAMIĘCI`*`
~~**~~ DLA WAS KOCHANE ANIOŁKI ~~**~~
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~
Zgłoś SPAM
Asia
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥...W myślach błądzimy po wspomnieniach ,łzy z naszych oczu ciurkiem
płyną i dawne szczęście w smutek zamieniamy ,bo z Waszym odejściem
szczęścia czas minął...
Zgłoś SPAM
M.D
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
„Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to
nieśmiertelność” Odpoczywajcie w spokoju KAROLINKO I JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...
Zgłoś SPAM
EMILIA
przed południem was witam a popołudniu żegnam!!!tak blisko was tutaj
bugaj!!!pamiętam kochani!!!(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
światełko dla Was...((*))
Zgłoś SPAM
Elmusiowi-babcia Monika
Elmusiu mój,dzisiaj środa i skałki,a gdzie Ty Najkochańszy?Kocham Cię
najmocniej niezmiennie.Światełko dla Ciebie i podziel się nim z Anią,masz
przecież takie dobre serduszko.Jędruniu Mój.
Zgłoś SPAM
Kalusi-mama
Córeczko moja,jadę do Was.Kocham Cię mocno i bardzo tęsknię..
Zgłoś SPAM
Barbara demich - babcia śp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Światełko pamięci dla karolinki i Jędrusia [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Krysia/Basia/Romek
[*]dla Karolinki.
Zgłoś SPAM
Krysia/Basia/Romek
[*]Dla Jędrusia.
Zgłoś SPAM
...
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Zyjecie w naszych sercach.swiatelko naszej pamieci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.