16...9 miesięcy minęło...Karolinko,Jędrusiu czuwajcie nad rodzicami i
dziadkami...bardzo tego potrzebują...Światełko mojej pamięci dla Was
Aniołki kochane...
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia śp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Dzisiaj 16. Dla niektórych dzień szczęśliwy i radosny a dla Waszych
najbliżyszych DZIEŃ ogromnego smutku, bólu i żalu za tym czego już nie
będzie a dla nas wszystkich nieustanne pytanie DLACZEGO!!!
Zgłoś SPAM
Twoja na zawsze babinka Monika
Elmusiu mój WRÓĆ !!!!
Zgłoś SPAM
Twoja na zawsze maminka
Kaluniu moja WRÓĆ!!!!
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dzisiaj kolejny 16.Też sobota.Nie wiem,Kaluniu,Jędruniu,czy dam radę.Sił
brak.Ta nasza wegetacja,bo trudno ją życiem nazwać jest zbyt bolesna,żeby
przetrwać.Tak Was kocham Dzieci Moje.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie Kiedyś było inaczej,
Wspólne dni, marzenia. Teraz tego już nie ma. Dzisiaj to tylko
wspomnienia..[*]
Zgłoś SPAM
Karolina
.. nieustanne światełko dla Was..
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]16.03{*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Dla Karolinki I Jędrusia
Zgłoś SPAM
N.N. Włocławek
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*] kolejny 16-ty...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza. Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to, co było skarbem na zawsze
zabrało... Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij..K
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza. Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to, co było skarbem na zawsze
zabrało... Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij..J
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.