Kiedy śmierć przyjdzie po mnie,będzie moim najlepszym przyjacielem.Kiedy
przyszła po maje dziecko stała się moim najgorszym wrogiem.(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina
KOCHANI - DLA WAS PAMIĘĆ I GORĄCE PŁOMYKI ZNICZY.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.R.N.
NIE MÓWCIE TYM , KTÓRZY STRACILI UKOCHANYCH... ŻE CZAS GOI RANY... NIE
MÓWCIE , ŻE ONI JUŻ NIE CIERPIĄ... NAJLEPIEJ NIE MÓWCIE NIC... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
D
Nie można tego pojąć,zrozumieć.Byliście ,a teraz Was już nie ma. 9
miesięcy-to tyle miesięcy Jędruniu ile Twoja Mama nosiła Cię pod swoim
serduszkiem.Pamiętamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięc o nich myśląc i
kochając. Odpoczywajcie w spokoju Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
daddyCool
So,good bye yellow brick road...
Zgłoś SPAM
N.N.Włocławek
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
[*][*][*] Nie sposób wyrazić słowami uczuć,które narastają w nas wraz z
czasem upływającym od Waszego odejścia.Rozdarcie pomiędzy dwa
światy,wzmagająca się tęsknota,bezsilność i brak nadziei ...
Zgłoś SPAM
Marta
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Ania, Maciek, Mateusz i Andrzej
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia Monika
Dla Was Kaluniu i Jędruniu zapalam moje smutne światełko.Czas biegnie...
nadzieja ,ze każdy dzień przyblża mnie do Ciebie Córciu i do Ciebie
Elmuniu.Aniu pamiętam o Tobie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.