Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a jej Ciepło ogrzewa Twoją
Duszę...Zostawiam modlitwę...Odpoczywajcie w pokoju....Światełko i modlitwa
dla Was Ukochani....
Zgłoś SPAM
Przechodzień
Dla Kali i Smerfa najgorętsze światełko życia, bo Oni są tak blisko nas.
Zgłoś SPAM
Kasia Dębiec
Pamietam...[*][*]
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*]
Zgłoś SPAM
Wasza mama i babcia
Śpijcie Kaluniu moja Córeczko ze Swoim Najkochańszym
Rybitewką,Elmusiem,Papusiem Smerfem.My jesteśmy z Wami w każdej sekundzie,na
jawie i we śnie i tak już będzie do końca...Kochamy najmocniej...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieliśmy tak wiele...odebrano nam nasze Skarby...pozostała nam tylko tęsknota
i malutkie światełko nadziei,że jeszcze kiedyś odzyskamy to,co
straciliśmy....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
niegasnące światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
D
Dla Was.
Zgłoś SPAM
SIOSTRA Ś.P. TOMASZA CHLIPAŁY
• Pamięć nie umiera. (*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba..:"(*
Zgłoś SPAM
mama ANI O
dla WAs Kochani
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
oni ciągle przecież żywi,
Nadal wytrwale są wśród nas,
Ich dusze przy nas pozostały,
Tylko ich ciała zabrał czas.Jaśniutkie Światełka Za Wczoraj i Za Dzisiaj
Kochani.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Spoczywajcie w pokoju, modlimy się za Wasze dusze Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
ania
Kochani! Jaśniutkie światełko z promykami wiary, miłości i nadziei...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/
ŚWIATEŁKA I MODLITWA...
NA DZISIEJSZY DZIEŃ...
ŚPIJCIE ANIOŁKI SNEM WIECZNYM..
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
...Zyjecie w naszych sercach...swiatelko naszej pamieci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.