„Nie opłakujcie Nas, jesteśmy błogosławieni w Bogu i modlimy się za Wami.
Będziemy Was kochali z nieba tak, jak kochaliśmy Was na˛ziemi."
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
.¸•*¨)✿*,*":*.•(♥).¸•*¨)✿*,*":*.• Światełka Dla
Was Kochani
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
EWA
ELMUNIU DLA CIEBIE I DLA TWOJEJ MAMY .
Zgłoś SPAM
EWA
Zgłoś SPAM
Karolina
dla Was Kochani.. i dla Waszych Najbliższych.. jestem myślami z Wami
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Czasem caly swiat oznacza mniej niz jeden czlowiek ktorego brak.
Swiatelko naszej pamieci dla Was Karolinko i Jedrusiu.
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Was Aniołki...
Zgłoś SPAM
Martyna
Karolinko,Jedruniu dla Was zapalam swiatelko..Nie moge zrozumiec dlaczego to
musialo sie stac..
Zgłoś SPAM
M.D.
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Jędruniu-dzieci ferie zaczęły!!!Wracajcie w końcu z tej wycieczki!!!Wiosna
zaraz.Tak ją lubiliście.Dni dłuższe,na które zawsze czekałeś Jędruniu
całą zimę..Wszystko jest,a gdzie Wy ?
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
A może życie jest snem ,z którego się budzimy ,gdy umieramy...........
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia śp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Pamiętamy [*][*][*]
Zgłoś SPAM
K-ce
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie ....Śpij spokojnie...Niech Dobry Bóg zawsze
Cię za rękę trzyma.....Odpoczywaj.....Jędrusiu
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie ....Śpij spokojnie...Niech Dobry Bóg zawsze
Cię za rękę trzyma.....Odpoczywaj.....Karolinko
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.