Kolejny dzień bez Was Dzieci Moje.Dzisiaj 4.04.Elmusiu-czekaliśmy zawsze na te
"imieniny miesiąca",jak je nazywaliśmy..Dla Ciebie Kalusiu,dla
Ciebie Jędruniu to smutne światełko i dla Ani.Już jadę...
Zgłoś SPAM
D
Dla Karoliny i Synka Jędrusia.
Zgłoś SPAM
Martyna
Niewyobrazalne cierpienie.Dla Karolinki i Elmusia...
Zgłoś SPAM
J
I dla Twojej Mamusi, cudownej kobiety...
Zgłoś SPAM
J
Jędruniu, światełko dla Ciebie, chłopczyku śliczny...
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
mama ANI O lat 18
Wszystko jest nieprawdopodobne nie do uwierzenia ...dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
...Mijają dni , tygodnie i miesiące , ale Pamięć , Tęsknota i Miłość
pozostaną do końca naszych dni ...(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Najsmutniejsze sa wspomnienia, ktore zadaja okropny bol,
najsmutniejsze jest wlasne serce gdy cichutko wola.....WROC.
Karolinko i Jedrusiu swiatelko dla WAS.
Zgłoś SPAM
Basia/Romek/Julia
[*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥(*)...I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć Nadziei,bo
w sercu pali się płomień Miłości,którego nie zgasi żaden wiatr..♥(*)
Zgłoś SPAM
EWA
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"( Kochane aniołki:*:*
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za
Wami...Światełko i modlitwę zostawiam.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.