(:*:)PROMYCZEK PAMIĘCI(:*:)
♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥.✺.♥
KAROLINKO I JĘDRUSIU
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Wasza na zawsze mama-babcia
Kaluniu moja,Jędruniu Mój.Kolejne światełko ode mnie,w kolejny pełen
cierpienia dzień.Aniu dla Ciebie również,Kochana.Bądżcie tam razem.My
tutaj,nieudolnie, uczymy się życia od początku,tylko po co??
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dzieci.Siedzę,a Wy patrzycie na mnie ze smutnie wiszących na ścianach
kalendarzy. Przygotowywaliście je dla nas,co roku, na dzień babci i
dziadka,.Wy uśmiechnięci,radośni,w życiu sprzed 16 czerwca...
Zgłoś SPAM
Ania, Maciek, Mateusz i Andrzej
Zgłoś SPAM
Karolina
Karolinko, Jędruniu.. blisko Was
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
; Lzy rodzicow nie wysychaja nigdy;
KAROLINKO i JEDRUSIU ..swiatelko pamieci dla WAS.
Zgłoś SPAM
Iza
...
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość jest
nieśmiertelna...Światełko i modlitwa
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.