....Zyjecie w naszych sercach...
swiatelko naszej pamieci KAROLINKO i JEDRUSIU.
Zgłoś SPAM
Karolina
dla Karolinki i Jędrusia.. myślami cały czas z Wami
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
...i zostaje pamięć,przetrwają wspomnienia. i moment w życiu,który wszystko
pozmieniał... Światełko pamięci ...{*}{*}{*}..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jest taki ból, którego nic nie ukoi? Jest taki strach, którego nic nie pokona
? jest taki żal, który nigdy nie zniknie?. jest taka tęsknota, która już na
zawsze zostanie [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..:"(..Kochamy Was ! :*:*
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*] Dla naszych przyjaciół,aby wiedzieli,że zawsze byliśmy,jesteśmy i
będziemy...
Zgłoś SPAM
EWA
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Dla WAs Kochani
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Przyszedł dziś do mnie smutek, otulił mnie jak płaszcz żałobny,
ciemny... I szeptał do mego ucha słowa ironią przybrane że już mnie
nie opuści, na zawsze ze mną zostanie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Aneta
bez słów
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Iza
Kochanie,tulę Was do serca tak mocno jak tylko potrafię.
Zgłoś SPAM
Iza
Jędrusiowi z miłoscią
Zgłoś SPAM
Sylwia
[*]
Zgłoś SPAM
Kasia Dębiec
światełko dla Was[*][*] dla J urodzinowe... utulcie Babcię i Dziadzia...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.