Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1493331
Zapalone ponad rok temu
IR
dla Ciebie Jędruniu- zawsze- światełko najjaśniejsze...
Zgłoś SPAM
IR
dołączam się- najjaśniejsze, najpiękniejsze światełko tęczowe, urodzinowe..dla Ciebie
Zgłoś SPAM
IR
Karolinko...
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
KAROLINO *♥ Moje serce pełne Ciebie Moje serce jest Twoje . JĘDRUSIU *♥ Moje serce pełne Ciebie Moje serce jest Twoje .
Zgłoś SPAM
Ania, Maciek,Mateusz i Andrzej
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
Tata Paulinki
Pamięci Karolinki.
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Najjaśniejsze ,anielskie światełko urodzinowe Karolinko....((*))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Wy już doszliście - my idziemy.... Karolinko światełko urodzinowe dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Asia
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Karolinko i Jędrusiu zanoszę Wam piękny bukiet kwiatów urodzinowych i puszczam w stronę nieba płomyczek światła do nieba.
Zgłoś SPAM
Mama śp Julity Sztafel
Urodzinowe światełka mojej pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Halina
Nieopanowany ból przeszywa to rozstanie I na zawsze w sercach bliskich pozostanie...Urodzinowy płomyczek dla Karolinki ((*))
Zgłoś SPAM
Zofia jaciuk
mama Ani Judy Jaciuk
Zgłoś SPAM
Dorota
to nie tak powinno być jak żyć gdy taki ból
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
•*♥*•"...Smutne są słowa, gdy giną bez końca... Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha... Smutne jest serce, gdy tęskni bez końca..."•*♥*•
Zgłoś SPAM
Basia
[*]Jędrusiu, dziś święto Twej Mamy.Radujcie się wspólnie tam w niebie i przytulcie mamę-babcię i tatę-dziadka, oraz Zuzę.
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Niech Matka Boża otacza Cię Karolinko nieustanną opeką i miłością, jaśniutkie, urodzinowe światełko do Nieba... dla Ciebie i Twojego synka Jędrusia, Rodziców mocno przytulam
Zgłoś SPAM
babcia Monika
Jędruniu,Twoja Mamunia ma dzisiaj Swoje Święto.Na pewno piękną laurkę byś przygotował,najpiekniejszą.. Nie ma Mamuni ,nie ma Ciebie..przytulcie się do siebie mocno,a ja właśnie do Was jadę...
Zgłoś SPAM
Basia
[*] dla Karolinki w dniu 34 urodzin zapalam wielki płomień,który będzie, mam taką nadzieję widoczny tam w niebie...Karolinko czyń dalej dobro,tak jak to robiłaś wśród nas.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   5198   5199   5200   ...   5745   5746    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz