Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż. Życie tak krótkie, a
tak obarczone problemami, życie tak krótkie, a takie męczące. Życie tak
krótkie, a takie mokre.. Mokre od łez. Od łez smutku żal
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...Bądźcie dziś przy swoich
Rodzicach-Dziadkach, po prostu bądźcie, proszę...Do smutnego jutra
Kochani...po co ono nam ciągle nie wiemy...
Zgłoś SPAM
Twoja babcia Monika
Dobranoc Jędruniu,Elmusiu Najdroższy. Święto Twojej Mamuni się
kończy.Przytul Ją mocno,obejmij ,szepnij do ucha,tak jak Ty
potrafisz.Bądżcie razem,jak zawsze,jeśli gdzieś jesteście,Dzieci Moje...
Zgłoś SPAM
Twoja mama
Dobranoc Córeńko,Solenizantko Najdroższa Moja.Straszny to był dzień,bardzo
trudny...nigdy nie przestanę się dziwić,że my jeszcze żyjemy.Kocham Cię
Moja Talulilko,kocham ponad wszystko...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Na zawsze w naszych sercach.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Śmierć przychodzi nie pytając, czy może, zabiera tych, których tak
bardzo kochamy, a potem pustka i serce krzyczy: dlaczego Boże?? Światełko i
modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
KAROLINKO.
W TYM SMUTNYM DZISIEJSZYM DNIU JESTEM BLISKO SERCEM ...PRZY TWOICH RODZICACH...
(*)(*)(*) POKÓJ WASZYCH DUSZYCZEK (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
(*)(*)(*)
KAROLINKO,URODZINOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU...PROSTO DO
NIEBA...
PRZYTUL DO SIEBIE JĘDRUSIA I BĄDŻCIE TAM SZCZĘŚLIWI ...KOCHANE ANIOŁKI...
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
IR
...
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*] dobranoc Dzieci..
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Urodzinowe światełko do samego nieba Karolinko...Dzieci utulcie dziś
szczególnie Rodziców- Dziadków...Serca z serc wyrwane...Bądżcie
szczęśliwi i czekajcie na nas
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zapada noc ciemna, pusta, zimna i samotna...przyjdżcie do nas, wtulcie się w
nasze ramiona, razem będzie nam lepiej, cieplej,
bezpieczniej...razem...Ukochane Dzieci Nasze
Zgłoś SPAM
ania
Nie tak miał ten dzień wyglądać,nie tak miało być...Razem kończyłyśmy
politologię.Byłaś mądra, zdolna i tyle osiągnęłaś.Czy Pan Bóg tak
bardzo Cię potrzebował?? URODZINOWE SMUTNE ŚWIATEŁKO[*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Światełko do nieba.
Zgłoś SPAM
Asia
Jędrusiu (*)
Zgłoś SPAM
Asia
Karolinko urodzinowo (*)(*)(*).....
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.