Wciąż żyję w cieniu przeszłości.Potykam się o wspólne chwile.Delektuję
się wspomnieniami.Są wspaniałe-jak dawniej.Ale niestety to tylko wspomnienia
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
inna mama
nie znałam Was,ale często o Was myślę...tak intensywnie,że wczoraj całą
noc myśli krążyły wokół Bugaja :( w Poznaniu bywam raz w roku,ale może
uda mi się Was kiedyś odwiedzić.Śpijcie spokojnie Aniołki
Zgłoś SPAM
mama ANI O (*)
(**)Kochanym Dzieciom
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
.Przed nami - pustka,
A za nami - ciemność
Dokoła - cisza..........)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci....
Wisława Szymborska
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Karolinko, Jędrusiu świat płacze dziś razem z nami, niech płacze i nie
przestaje, tak jak my...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Pochmurny dzień,jak nasze życie..przyjadę do Was Dzieci,jak każdego
dnia,"Wróżkę i tajemnicę czarodzieja" może dzisiaj
skończymy,Jędruniu.Tylko tyle mogę,Dzieci Moje Najdroższe...
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia śp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Pamiętamy [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Halina
Niewiele Wam mogę dać,bo tylko modlitwę,światełko i wspomnienie....Niechaj
dobry Bóg przygarnie Was do siebie...[**]
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Światełko ()...() [_][_] naszej pamięci „Zamykam oczy, nie pamiętam
już nic Tak będzie lepiej, cisza nie liczy dni Chciałem zbyt wiele, dlatego
boli aż tak Zamykam oczy, przeczekam martwy czas ...”
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która
trwa, choć w innych światach..." ♥ ..:"( ! Aniołki światełko
pamięci .. Karolinko ,Jędrusiu :"(
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż
żywa.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.