Roman Was odwiedził,Najdrożsi.Wspaniali są z Basinką...dlatego tak bardzo
Ich pokochałeś ,Elmusiu,a Mamusia i my z Tobą...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Basia piękne serce z rajskich jabłuszek i jarzębiny Wam zrobiła..Czy Wy to
widzicie Dzieci Kochane?Z Tobą Kaluniu robiłyśmy zawsze jarzębinowe korale,z
Tobą Elmusiu już nie,bo Ty chłopczyk przecież...
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiegi
Mijają bez Was dni,nie ma uśmiechu,puste dni i noce,zostały tylko,łzy i
wspomnienia razem przeżytych lat...Swiatełko dla Was.
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*]Tylko w milczeniu słowo,tylko w ciemności światło... my i nasze okna
wypatrują Waszych postaci...
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
..kiedyś znowu przyjdzie czas, by zobaczyć ukochane oczy...pełne oddania i
wrażliwości...i zaświeci najwspanialszy blask tych dawno niewidzianych
oczu....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Jaśniutki promyczek dla Was kochani....❀ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿ❀
PS.
Dziękuje z całego serca Kochani za pamiec i zapalone światełka u mojej
Katrin.Serdecznie pozdrawiam w ten smutny(18-ty) dzien!!!!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
MILCZĄCE,CICHE,STRASZNE ŚMIERCI DZIEŁO...
WOKOŁO CISZA,PUSTKA,BEZMIAR CIEMNY...
ZOSTAŁO TYLKO JEDNO...ŻAL BOLESNY...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Tak blisko,a Was nie ma. Wszystkie marzenia rozwiał wiatr, Gdzieś blisko
nieba, blisko cienia Odszedł wraz z Wami cały świat ♥ !:"( Aniołki
!.. Dlaczego ..?!
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
IZA
......
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dzień dobry Najdrożsi,słońce znowu a ja myślę tylko,że Wy nie możecie
się tym słońcem ucieszyć.I już nie dla nas ono.Niby chodzimy,niby
mówimy,ale nas nie ma,nasze dusze umarły..Kaluniu ,Jędruniu..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.