Karolinko, Jędrusiu na świecie deszczowo dzisiaj, szaro, smutno,
beznadziejnie...u nas tak zawsze, to życie bez Was tak boli...
Zgłoś SPAM
Twoja mama
I wrzesień się kończy,Kaluniu,jesień ,deszcz pada a my nadal
zagubieni,zrozpaczeni.Nie umiemy ,Córuś,naprawdę nie umiemy.Rok akademicki za
chwilkę,pracy miałabyś dużo,a my bylibyśmy przy Tobie.Kocham.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
♥♥ ♥ Światełko pamięci dla Was kochani...♥♥♥
Juz nawet te jesienne promyki slonca nie potrafia ogrzac naszych
smutnych,opuszczonych serc!!!
Zgłoś SPAM
Halina
Dzieci kochane..został tylko smutek i pustka ❤❤
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dla Tych,którzy odeszli w nieznany świat płomień pamięci...dla Nich nasze
myśli,wspomnienia,serca pełne miłości.....[*][*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
IZA
......
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia śp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Waszej pamięci Karolinko i Elmusiu.
Zgłoś SPAM
siostra Izy Gliwińskiej
Jaśniutkie światełko dla Ciebie Karolinko i dla Jędrusia,
niech rozświetla Wam drogę i prowadzi przez życie wieczne
((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
I wciąż o Was myśleć będziemy, I wciąż wasze twarze mamy przed
oczyma...
Kochani, dobranoc,dobranoc...♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędruniu...tego życia bez Was nie nauczymy się
nigdy
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Jeszcze jedno dobranoc,Najdrożsi....
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Najgorzej boli serce gdy nie mogę być obok ciebie, by opłakiwać
razem śmierć tak bliskiej ci osoby.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.