Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1494413
Zapalone ponad rok temu
Basia
[*][*] dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać." Byłeś - jesteś i będziesz z nami ciągle Jędrusiu Kochany.Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać." Byłaś - jesteś i będziesz z nami ciągle Karolinko.Światełko i modlitwa dla Ciebie...Śpij
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Tak trudno w to uwierzyć,że się kogoś nie zobaczy,że już to koniec,że nie wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu,łza na twarzy,której nikt nie zauważy.Światełko dla Was.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ACH TEN BÓL I STRASZNA WOKÓŁ PUSTKA... KIEDY ODESZŁO UKOCHANE DZIECKO.... (*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI , WRAZ Z MODLITWĄ DLA WAS KOCHANE ANIOŁKI (*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Dla Ciebie Karolinko i Jedrusiu moja pamięć ♥ "Twoja obecność jest jak wiatr, nie widzimy jej ale ją czujemy" ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Cóż możemy dla Was zrobić, gdy jesteście tak daleko? Myśleć o Was, tęsknić coraz bardziej, kochać do końca naszego istnienia i czekać, że wreszcie się zobaczymy...aniołeczki kochane ..!
Zgłoś SPAM
Magda
...
Zgłoś SPAM
Magda
...
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
Wierzyć w nasze jutro ,kochać Cię na zawsze.tworzyć Boską całość i zamieszkać w raju czysto i niewinnie tylko o tym marzę.Światełko do nieba dla Was
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*]dla Karolinki i Elmusia.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Zaraz będę ,Dzieci Moje....
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Karolinko i Jędrusiu byliście kochani i jesteście dalej kochani ta miłość jest przenoszona do nieba i w dzień i w nocy i już inaczej nie będzie moi kochani serce pęka z rozpaczy .Współczuję rodzicom .
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Piątek,kiedyś ulubiony.Weekend znowu..radość ludzi,a w nas ciemność i ten ból,który narasta z każdą sekundą.Bez Was,nie ma już dla nas życia,Kaluniu Moja,Jędruniu Mój
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
A ból nie mija.... zatapia się w nas, osieroconych Rodzicach, przepełniając smutkiem - najgłębszym z możliwych.....Wiecznym.....,.KAROLINKO....JĘDRUSIU....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dzień dobry Karolinko, dzień dobry Jędrusiu...na zewnątrz gwar i świeci słońce, a u nas ciemno i pusto...
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   5161   5162   5163   ...   5746   5747    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz