Na dzień dobry najjasniejsze światełko pamięci dla Was Karolinko i Jędrusiu
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
IZA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Słowa nie wyrażą cierpienia,łzy nie umniejszą bólu,słońce nie rozjaśni
twarzy,nic już nie będzie takie jak było....[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
xx
Morze łez po tym, co czytam na Państwa stronie. Niewyobrażalna rozpacz,
życie bez nadziei. Chylę czoła przed bezmiernym smutkiem. Trzymajcie się,
kochani,wspaniali. Światełko dla Dzieci
Zgłoś SPAM
Sam smutek
Dobranoc Dzieci, Pełne morze łez i miłości kochane dzieci
Zgłoś SPAM
Tata Paulinki Zysk
Waszej pamięci Karolinko, Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
ania
... [*] [*] ...
Zgłoś SPAM
Beata Otworowska
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Jeszcze jedno dobranoc,Dzieci...
Zgłoś SPAM
Marzena J.
Mój Boże...jak to przeżyć....spoczywajcie w pokoju Karolinko i Jędrusiu..
Zgłoś SPAM
mama Marcela i siostra Bastka
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dobranoc Najdrożsi..Córeńko Cudna,Jędruniu-Chłopaku ,babiny Jedyny....jak
my mamy żyć?JAK?
do jutra,które niczego już nie przyniesie....Kaluniu,Elmusiu,Dzieci Moje
Wymarzone...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu, zaraz nowy dzień i tylko co z tego
Kochani? Bez Was już NIC...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dzień Chłopaka - nawet nie zdążyłeś dorosnąć do niego Jędrusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.