Każdy dzień,jest dla mnie rocznicą...Każdy dzień,jest dla mnie
czekaniem...Każdy dzień utopiony w tęsknocie,Każdy dzień naznaczony
rozstaniem.Światełko dla Was kochane dzieci
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..."
Dla Was kochani...♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamiętaj,że choć już jesteś w niebie zawsze bliscy będą czekać na Was
Kochani.....Światełko i modlitwa dla Was....
Zgłoś SPAM
babcia Monika
Wnusiu mój....
Zgłoś SPAM
mama
Córeńko moja....
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
[*][*][*] Mija tylko czas .......
Ból i smutek pozostają + * +
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
Basia
[**]Dla Karolinki i Jędrusia.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Ania, Maciek, Mateusz i Andrzej
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dzień dobry Karolinko, dzień dobry Jędrusiu...jak my mamy żyć bez Was
Kochani? Światełka najjaśniejsze na ten smutny wtorek...
Zgłoś SPAM
Twoja ,Elmusiu,babcia Monika
Jędruniu Mój,"Kronikę Archeo",ostatnią już
skończyliśmy.Zaczęliśmy "Tajemnicę zniknięcia biologicy" z serii
"4 i 1/2 przyjaciela.Tak marzę,żeby widzieć Ciebie,jak słuchasz
skupiony,Kochany Mój...
Zgłoś SPAM
Twoja ,Karolinko,mama
Dzień dobry Kaluniu,gdzie jesteś Córeczko?Tak chciałabym usłyszeć tylko
Twój głos,Kochanie,tak chciałabym żebyś po prostu była...kocham i bardzo
tęsknię..
Zgłoś SPAM
IZA
...
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
Halina
Cisza... w swej mocy posiada umiejętność potęgowania smutku, żalu i
tęsknoty...((**))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.