Tęsknota, co dnia za Wami...niemy krzyk...dlaczego? Mogliście być jeszcze
między nami, pozostała pustka i w sercu rany...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Waszej pamięci Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Was Aniołki
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewkiego
Co zazwyczaj robiliście w sobotni wieczór?
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...opiekujcie się Maminką-Babinką,
bardzo proszę...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Nie ma gorszego bólu niż świadomość, że to co było , nigdy już nie
wróci.. śpijcie spokojnie [*]
Zgłoś SPAM
Mama Radka
Niech pamięć trwa...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dobranoc Najdrożsi...
Zgłoś SPAM
KM
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Trudny dzień za nami,dziwny,tyle uczuć skrajnych,tyle mobilizacji,po której
pustka jeszcze większa...nie daję rady Kochani,mimo prób nie daję....ja
tylko chcę żebyście wrócili,Kaluniu Moja,Elmusiu Mój
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Modlitwa i światełko Pamięci
Niech Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską miłością.
Pokój Twojej Duszy
( ( (
(,) (,) (,)
╒▒╕╒▒╕╒▒╕
╘═╛╘═╛╘═╛
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Kochane duszyczki w niebie zapalam dla was światełko mojej codziennej pamięci
i modlę się za was Karolinko i Jędrusiu .
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Karolinko, Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Zawsze w pamieci (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
:Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień: ...w naszej pamięci na zawsze... KAROLINKO....JĘDRUSIU...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ucichł Wasz szept, Wasz uśmiech też zgasł, wokół tylko cisza, my tu, Wy
tam....nie powinno tak być...
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
KOCHANE DZIECI - JAK SMUTNO BEZ WAS
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Tęsknota dręczy wszystko smuci. W sercach Was obraz maluje...Już mamy tylko
jeden cel,który wszystkie inne przysłania,stać na straży pamięci,ochraniać
wspomnienia od zapomnienia.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ANIOŁY SĄ WŚRÓD NAS... CZASAMI NIEWIDOCZNE DLA OKA... JEDNAK WYCZUWALNE DLA
SERCA... SOBOTNIE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA WAS KOCHANE ANIOŁKI...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.