Bez Was słońce dla nas umarło, nie czujemy radości kwiatów, wciąż
wypatrujemy Was w Nieba błękicie, szukamy w kwileniu ptaków...
Zgłoś SPAM
Basia.
[*][*] Karolince i Jędruli.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia... I wszystkie plany się skończyły!
Zostały tylko piękne wspomnienia.. I ból co odbiera do życia siły
..Modlitwa i Światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Radka
* Dla was Kochani
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia sp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
[*][*]
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Wieczny odpoczynek racz WAM dać PANIE .
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Odtwórzmy w pamięci te piękne dni... Gdy Oni z nami przez życie szli... Ich
ciepłe dłonie ciało nam grzało.. A dobre słowa serce radowało.. Niech
takie wspomnienie zawsze jest z nami...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Brak nam już życia w życiu..(**)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Światełko najjaśniejsze dla Was....♥♥♥
PS.
Kochani z głębi serca dziękuję Wam za pamięć i każde światełko dla
Katrin w czasie mojej nieobecnosci.Cieplutko
pozdrawiam,Ricarda.❀ڿڰۣڿ❀ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Dla Karolinki i Elmusia...((*)) (napisałam Elmusia, bo to tak fajnie
brzmi,podobnie jak ja mówiłam przez tyle lat do synka Emiś,mam nadzieję,że
się nie pogniewacie)....((*))
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Jak pojąć jak zrozumieć kiedy pusta poduszka i głucho w
telefonie......Światełko i modlitwa dla Was Kochane Aniołki.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.