;Żyjemy, ale nic nie jest tak jak przedtem, już nie jestesmy tacy sami;....
KAROLINKO...JĘDRUSIU...
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Karolinko i Jędrusiu ukochane duszyczki w niebie zapalam światełko dla WAS
.ANIOŁKI .
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
światełko dla Ciebie Karolinko Jędrusiu
Zgłoś SPAM
Mama Radka
*Dla was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
„Stracić kogoś...To tak jakby spaść w otchłań nicości…Poznać jak
bardzo boli tęsknota za kimś, kto odszedł już na zawsze“...♥♥♥
Dla Was kochani..✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Dzieci moje kochane...
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia sp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
[*][*] każdego dnia nieustanna pamięc o Was karolinko i Jędrusiu [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Gdzie są nasze dzieci ????????? telefon coś milczy,ta cisza nas zabija.......
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dla Jędrusia [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dla Karolinki [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
OTWÓRZMY W PAMIĘCI TE PIĘKNE DNI...GDY ONI Z NAMI PRZEZ ŻYCIE
SZLI..ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*]
Zgłoś SPAM
Twoja babcia Monika
Jędruniu,jak ja mam żyć bez Ciebie...a przecież kiedyś obiecałam Tobie,że
jeśli odejdziesz ,ja odejdę razem z Tobą..nie dotrzymałam słowa Wnusiu
Mój...
Zgłoś SPAM
Twoja mama,Córeczko
Kaluniu,co my mamy robić,Kochanie,jak żyć dalej,Córeńko?Przecież my całe
życie razem.....
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Nadal to wszystko co nas spotkało jest szokiem i niedowierzaniem ,Karolince,
Jędrusiowi(**)
Zgłoś SPAM
Ania Mikulska
...
Zgłoś SPAM
Karolina
dla Was..
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Światełko dla Was Kochani na ten słoneczny, smutny dzień...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.