❤️⭐☘️⭐❤️Bliskość, która przywraca Ci kształt. Ona odeszła.
Kiedy odchodzi Człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje
wyrwa, w którą się wdziera tęsknota.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
Basia,Roman
Wieczorny płomyk pamięci dla Was od nas.
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♨❤️♨❤️♨
Miało być tak wspaniale, były wspólne plany, miało być pięknie i
szczęśliwie,
Były i marzenia, bo marzenia czasem się spełniają..
Teraz jest cisza, ból, samotność i tęsknota...
♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Środa,imieniny loda...światełko na dobranoc Najdrożsi...tak trudno trwać
Dzieci moje...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.- [❤] - Światełko Pamięci dla Was
Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
(*)**
pamiętamy**
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija
kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się
zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wtorek,imieniny miał...pa Kaluniu,pa Elmusiu mój...przytulam na dobranoc
Najdrożsi
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
**⋱⋱(❤️)⋰⋰**** Światełko Pamięci ****⋱⋱(❤️)⋰⋰**
Karolince i Jędrusiowi
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Niewyobrażalny smutek i żal że już nigdy, nigdy nie będzie tak jak
było...tęsknimy...Nasza pamięć i światełko dla Was Karolinko i Jędrusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.