Ci, których tak bardzo kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w
naszych sercach... tęsknimy Kochani tak bardzo
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
((*))❤
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Spoczywajcie w pokoju........dzieci nasze kochane
W sercach tych,których obdarzyliście miłością zostaniecie na zawsze..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Bo nasza Pamięć trwa i trwać będzie...
──═♦ ♦═──...
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolinko...dla Ciebie
Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Karolinko. ♨️
Światełko Pamięci dla Ciebie Jędrusiu. ♨️
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Niedziela Najdrożsi...imieniny miał Ela...za chwilę święto,które nigdy nie
powinno być Wasze Dzieci moje...tęsknię Kaluniu,tęsknię Elmusiu mój...tak
strasznie tęsknię
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.