KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY.... Światełko Pamięci i modlitwa dla Was
kochani..Karolinko..Jędrusiu........((♥)) - Karolinko,imieninowe światełko
dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Przeminęło szczęście, jak baśń daleka.
Oszukały sny i oszukało życie...”
Jasne Światełko Pamięci na ten smutny wieczór pierwszego listopadowego
poniedziałku.
★☆★♥.•*✬*•.♥.•*☀️*•.♥.•*✬*•.♥★☆★
Zgłoś SPAM
Mama Ani O
Karolinko pamiętam o Tobie i o Jędrusiu, Twoim Synku Ukochanym Strasznie źle,
przeokropnie smutno
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko i Jędrusiu,Światełko Pamięci dla Was na dzisiaj.
Zawsze o Was pamiętam, Kochani.
Zgłoś SPAM
mama Ani
Karolinko..Jędrusiu...Odpoczywajcie w pokoju...Zawsze pamietam...[**]
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dzisiaj Twoje Imieniny Córeńko..zawsze nasze wspólne święto...zawsze obiad
wspólny..teraz idę za chwilę do Ciebie...idę jak każdego dnia...tęsknię
Karolinko..tęsknię Jędruniu...tak strasznie tęsknię
Zgłoś SPAM
i
(**)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Dzisiaj opustoszeją alejki cmentarzy, wielu ludzi przyjdzie dopiero za rok.
Pozostaniemy tylko My wierni Rodzice, zawsze przy Was Dzieci.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Smutne imieninowe światełko Karolinko. To wszystko nie tak, nie tak Kochana.
Zgłoś SPAM
Dorota
W dniu imienin dla Karolinki. Jędruniu uściskaj dziś mamunię
"Bolesna bez Was, Waszych Bliskich,
życia droga, lecz kiedyś, śmierć Was złączy
u tronu Pana Boga."Imieninowa lampeczka dla Karolci..
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Imieninowa smutna lampeczka dla Ciebie Karolinko kochana... i światełko dla
Twojego synka magicznego... to wszystko jest nie do ogarnięcia...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Aniołki..Promyczek dla WAS i moja pamięć..(¯`♨️´¯) Sprawdzcie aby Wasi
bliscy czuli Waszą obecność w każdej chwili,by mogli poczuć chwilę ulgi w
rozdartym sercu i bólu. (¯` ╬ ´¯)
Zgłoś SPAM
Basia
Jędrusiu, Tobie magiczny chłopaku, także płomyczek ku niebu przesyłam.
Bądź, proszę blisko swej Mamy...
Zgłoś SPAM
Basia
Imieninowe światełko pamięci dla Ciebie, Karolinko. Twoją nieustannie
pogodną twarz, zatrzymałam w swej pamięci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.