Smutne sobotnie płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia [**].
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
❤ ❤
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Złote serce mieliście.
Wiele od życie nie chcieliście.
I tacy w naszych sercach
zostaniecie.KAROLINKO I JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak motyl ulotny, jak natchnienie, jak magia nocy, jak utęsknienie, jak myśl
niespokojna, jak senne marzenie....to ciszy wspomnienie...Kochani
Zgłoś SPAM
Gaba
Światełko pamięci zostawiam na ten piątkowy wieczór i kilka kolejnych dni
mojej nieobecności...(*)(*)(*) dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
Wieczorny, niezmiennie smutny płomyk dla Was.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
❤❤❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
☀️c...Daniela☀️ŚWIATEŁKO PAMIĘCI☀️
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Tu Ciebie nie ma lecz jesteś przecież.... I pozostaniesz... Jest coś,
co mrokom się opiera – to Pamięć - ona nie umiera..."
♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥ ☀️ Niegasnące
Światełko Pamięci ☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami..... Jesteście ciągle w naszych myślach i
sercach...KOCHANI... Światełko Pamięci i modlitwa dla Was
kochani..Karolinko...Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wróciłam od Was Najdrożsi...dzisiaj pożegnaliśmy Tatusia Bartusia..Was też
żegnaliśmy w piątek...a przecież to miał być piątek..imieniny kaczątek
...Kaluniu moja Elmusiu mój...tak tęksnię
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))NA
NAJBLIŻSZE TRZY DNI~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.