"Prawdziwą miłość poznaje się nie po jej sile, lecz po czasie jej
trwania"./R. Paulet/
Sobotnio – Niedzielne Światełko Pamięci rozświetlone listopadowym
słonkiem niech płomykiem sięga Nieba ✿✿✿☀️✿✿✿
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
W sobotniej ciszy poranka, w zamyśleniu serca, moje Światełko dla WAS
kochani...♡❤️ ♡
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
Okrutny [ 16 - sty ] Dzień, który "przewrócił" tyle dni i nocy.
Jasne płomyki dla Karolinki i Jędrusia.
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
16-ty... sobota, jak wtedy... i już tylko łzy... Smutne poranne światełko
dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Kielce
Śmierć Mamy i Synka to potworna tragedia. Pozostaje tylko rozpacz. Nie można
się już podnieść, bo i po co. Czekamy tyko na spotkanie z Wami, łza się
cicho sączy...
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko, Jędrusiu-kolejny 16, znów sobota...89 miesięcy mija, lecz
tęsknota, smutek i żal wciąż ten sam-dodajcie sił Mamince/Babince. Płomyki
pamięci niech Wam płoną wiecznie [**].
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
dobranoc ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ciałem nieobecni w naszych sercach zostaliście, w każdej sekundzie naszego
życia tu na ziemi Jesteście i Będziecie ciągle obecni Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama MARTY
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko dla Ciebie Karolinko i dla slicznego małego Jędrusia.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęskna otula mnie w ciszy,łzy kapią spod powiek..
Bez Was tak trudno żyć i serce wiecznie w żałobie.....
Światełko Pamięci i modlitwa dla Was kochani..Karolinko..Jędrusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.