Wtorek...imieniny miał...Ty wiesz co Jędruniu...i ja wiem..jutro rano
będziemy z Basinką...czekajcie na nas Najdrożsi moi..tęsknię
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤❄❤
Zgłoś SPAM
D
Tęsknota tak potwornie zabija.Tyle lat już mija, a ból taki sam ,tak jakby to
było wczoraj. Inaczej nie będzie...Zniszczył Wam i Waszym Bliskim wszystko,
zniszczył to co najcenniejsze-Życie.
(¯` ╬ ´¯) Światełko otulone pamięcią mego serca do WAS posyłam...
❤️ (¯` ╬ ´¯)
Zgłoś SPAM
❄️c...Daniela M ❄️⭐ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI⭐
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...lecz Oni ciągle przecież żywi, nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze
przy nas pozostały, tylko Ich ciała zabrał czas... Karolinko i Jędrusiu,
spoczywajcie w Panu!
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Basia
Kolejne dni mijają, a my ciągle nie wierzymy, że Was, nie ma, tu gdzie Wasze
miejsce, wśród najbliższych... Jasne płomyki pamięci dla Karolinki i
Jędrusia, magicznego chłopca, o pięknych oczach.
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko, Jędrusiu-pamięć o Was trwa, a zapalone płomyki niech płoną
wiecznie pełnym blaskiem [**].
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"...odchodzą nasze anioły
I nagle w miejscu staje czas...
A z nimi cząstka nas odchodzi
I wielki smutek marszczy twarz..."
Jasne Płomyki ☀️☀️ Pamięci ❤️☀️❤️ dla Was Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.