Kochani, światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą bliskich,niech
się tli do niebios bram.... Już adwentowe światełko pamięci. Pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Czas usypia łzy,
lecz ból w naszych sercach - nigdy nie zaśnie...
Światełko Pamięci niech zawsze Wam płonie...Karolinko..Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Sobota Dzieci moje..za chwilę ta okrutna godzina..pewnie wosk
lalibyście..może jakaś zabawa andrzejkowa Jędruniu..wszak to już
liceum.Pamiętasz Elmo jak ostatnio laliśmy wosk..wyszedł Tobie cały świat
Zgłoś SPAM
Mama Ani O
Pamiętam Kochani, tak trudno żyć
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Gaba
Smutne światełko pamięci dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Poranne światełko dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu... smutno bez
końca...
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko,Jędrusiu-kolejna sobota, smutna jak każda bez Was Kochani, za kilka
dni Mikołajki, potem Święta, ale bez Was nie ma nic. Smutek w sercu wciąż
ten sam, to Wy byliście serca biciem. [**].
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
I znowu jutro przeklęta sobota... Smutne dobranoc Karolinko i Jędrusiu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.