⭐⭐⭐Grudzień...,niedługo Święta.Kiedyś był to radosny czas.Kiedyś
był...Ale już nie jest,bo Wy Kochani odeszliście w Inny,Daleki Świat.Niech
nasze Światełka Pamięci rozświetlają Wam drogę wśród gwiazd
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Już grudzień Najdrożsi...piękny czas kiedyś...ćwiczyliśmy
kolędy..."Gore gwiazda..."Twoja ulubiona Jędruniu...marzę i
płaczę Dzieci moje...
Zgłoś SPAM
Basia
Karolince, Elmusiowi pamięć i jasne płomienie zniczy.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
W smutny poniedziałek światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz
Grudniowe już światełka mojej pamięci...
Zgłoś SPAM
i
(*).. (*)
Zgłoś SPAM
D
Przecież nie można żyć bez swoich Ukochanych Dzieci, po prostu się nie da.
Codziennie trzeba mierzyć się z niesamowitym bólem. Karolinko, Jędrzeju
znicz pamięci,niech Wam płonie...
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Dorota
Od rana myślami z Wami Karolinko i Jędrusiu, jasne płomyki pamięci zapalam
dla Was Kochani [**].
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Zaczął się kolejny grudzień bez Was... Smutne bezsilne dobranoc Karolinko i
Jędrusiu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.