Sobota..imieniny kota kiedyś...byłam raniutko u Was...deszcz pada...płacze
razem ze mną...tęsknię Dzieci moje...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Sobota... przeklęta sobota... przeklęty każdy dzień bez Was... Smutne dzień
dobry Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Basia, Gosia, Roman, Jacek.
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Dorota
Sobotnie płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia przesyłam [**].
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nikt nie umiera tak naprawdę. Wieczność otwiera swe ramiona dla wszystkich
dusz. Z których każda miała swe zadanie do spełnienia. Bowiem wszystko co
istnieje. Ma jakiś cel.
Zgłoś SPAM
(*)
Karolince i Jedrusiowi...(*)(*)
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...
Zgłoś SPAM
mama Kai
...(*)...Smutne Mikołajkowe światełko pamięci posyłam do samego
nieba...(*)..
Zgłoś SPAM
❄️c...Daniela M ❄️
JĘDRUSIOWI, KAROLINCE...[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.ڿڰۣڿ(¨` •❤️•´¨)ڿڰۣڿ .....MIKOŁAJKOWE ŚWIATEŁKO dla Was
kochani..Karolinko..Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
MIKOŁAJKOWE (☀️) Jaśniutkie (☀️)Światełko
((❤️))ڿڰۣڿ((❤️)) Pamięci
(✬✬)(✬✬)ڿڰۣڿڿڰۣڿ(✬✬)(✬✬)
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Mikołajki...tyle dzieci na ulicy w czapkach mikołajkowych..nie mogę na nie
patrzeć...serce tak pęka...kalendarz adwentowy stoi już u Ciebie...u Was
Jędruniu...cieszysz się?
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Mikołajkowe Światełko Pamieci Kochani ❤❤
Zgłoś SPAM
i
K* J*...
Zgłoś SPAM
Gaba
Mikołajkowe światełko...dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.