Pa Najdrożsi moi...dobranoc pchły na noc Kaluniu..karaluchy pod poduchy
Jędruniu...dobranoc życie..
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Śmierć ukochanych
jest też
śmiercią nas samych:
coś w nas umiera.
Żyjemy, ale nic,
nie jest tak,
jak było przedtem,
już nie jesteśmy
tacy sami...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nic nie zniszczy naszej miłości... nawet te setki...miliony kilometrów
oddzielających Niebo od Ziemi....niech płonie dla Was światełko
pamięci..........
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami..............
Jesteście ciągle w naszych myślach i sercach..♥..
Światełko Pamięci niech zawsze Wam płonie,kochani...Karolinko..Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
❤Karolinko ❤
❤Jędrusiu ❤
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Środa ...imieniny loda kiedyś..i skałki Twoje Jędruniu...kiedyś...i
święta zbliżające się ...kiedyś...teraz już tylko łzy Dzieci
moje...Kaluniu,Elmusiu...Najdrożsi..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.