Karolinko, Jędrusiu-płomyki pamięci zapalam dla Was, niech płoną wiecznie
[**].
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Bądźcie moimi Aniołkami.
Kiedy innych zabraknie.
Bądżcie moimi Skarbami.
Nawet wtedy kiedy na zawsze zasnę.
KAROLINKI I JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
[*] [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
90 miesięcy... Ale jak to?!!!! Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..... Światełko dla Was skarby
W płomieniu świecy westchnienie i łzy
W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni
Zgłoś SPAM
rodzice Michała.Ruta
...bez Was tracimy siły,
samotność krąży we krwi..
tęsknota jak powietrze.....jest wszędzie....
Bez Was uciekamy wciąż,
radość zamknęła drzwi.
Bez Was jesteśmy pustką....
Światełko Pamięci,Kochani.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.