A kiedy odejdziemy pamiętajcie o nas.
A kiedy odejdziemy nie zapomnijcie nas.
A kiedy odejdziemy i tak będziemy przy Tobie.
Będziemy zawsze i w pogodę i w deszcz.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Do smutnego jutra Kochani... a jutro znowu sobota...
Zgłoś SPAM
MD
Zawsze z Wami
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Pa Córuś,pa Wnusiu Jedyny...do smutnego jutra dzieci moje...a jutro znowu
sobota...
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤❇❤
Zgłoś SPAM
wioleta
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze....zostawiamy ciche wspomnienie..♥..
Światełko Pamięci dla Ciebie Karolinko...dla Ciebie Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"...Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika"...
/Antoine de Saint – Exupery/
❄️ ☀️ Światełko Pamięci za dziś i na jutro ❤️❄️
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
i
(**)
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Piątek..imieniny kaczątek..już do szkoły bym Ciebie zawiozła Jędruniu..i
rogalik bez maku..i monte..teraz bym Ciebie nie zawoziła..taki duży chłopiec
z Ciebie..płaczę Kaluniu,płaczę Elmusiu..i tęsknię
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
♥ڰۣڿ•°*”˜ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ((*))((*((*))((*))
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♡«♥«♡_ŚWIATEŁKO PAMIĘCI OD SERCA ZAPALAM
NIECH PŁONIE BEZ KOŃCA__♡«♥ «♡
Zgłoś SPAM
Basia
Tym, których tu brakuje tak bardzo, a którzy są w naszych sercach i w
pamięci, światełka zapalam.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Na smutny do bólu weekend światełko dla Was Kochani.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.